Rek - In Tomasz Sawczuk

Zamość

Opinie o Rek - In Tomasz Sawczuk

Kris

Wszystko jest ok .Proszę nie oczerniać Pana Tomka bo jak mało kto jest kompetentny i wie co robi.A jak sie komuś zdaje że to takie proste to niech sam zarządza swoją wspólnotą Byli już tacy mądrzy w gębie.

Waldi

Firma Rekin jako zarządca robi przewały różnego typu... Zastanawiam się, dlaczego moi sąsiedzi na zebraniach jeszcze nie podjęli tematu zmiany zarządcy...

gość

dno

Czy Twoim zdaniem w firmie Rek - In Tomasz Sawczuk panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Rek - In Tomasz Sawczuk - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rek - In Tomasz Sawczuk