Germanisher Lloyd

Szczecin

Opinie o Germanisher Lloyd

ned

Słowa kojarzące się z Germanisher Lloyd: solidna, profesjonalna, rozwojowa, sympatyczna, ciekawa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysokie . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni, mili i sympatyczni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? byłem na darmowych praktykach Najbardziej podobało mi się w Germanisher Lloyd: zbieranie nowych doświadczeń Najbardziej nie podobało mi się w Germanisher Lloyd:

Zostaw opinię o Germanisher Lloyd - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Germanisher Lloyd