IMS Health Consulting Sp. z o.o.

Opinie o IMS Health Consulting Sp. z o.o.

Xyz

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie. Polecam, mila i przyjemna atmosfera.

Zuzanna

@tim dalej szukasz pracy w firmie? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Analityk Biznesowy - Konsulting. Zamierzacie aplikować?

Marcin

Niestety mam bardzo negatywne zdanie na temat tej firmy, moja wspolpraca z nimi trwala dwa tygodnie, przez te dwa tygodnie pracowalem solidnie i punktulanie, po czy pewnego dnia rozchorowalem sie i zostalem zwonlniony do domu przez supervisora (mialem taka chrype ze nie moglem mowic). Po powrocie do pracy w poniedzialek, zobaczylem ze moje biurko jest zajete a od supervisorki uslyszalem ze moze jak przyjde jutro to znajdzie sie dla mnie miejsce. Oczywiscie pieniedzy za przepracowane dni nie zobaczylem, zastanowcie sie dwa razy zanim sie zdecydujecie, ja stanowczo odradzam, jest duzo lepszych ofert pracy na rynku.

tim

kleo, jak wszędzie potrzebne jest doświadczenie . W moim odczuciu u nich wymagają dodatkowo referencji od poprzednich pracodawców. Podpowiedzcie mi gdzie i jak przeprowadzane są rekrutacje i kto je organizuje ?Będę wdzięczny za wszelkie informacje o nich

byly

Pracowałem w IMS wiele lat temu przez kilka lat. Wtedy zawsze przyzwoicie traktowano studentów/praktykantów, wielu aktualnych pracowników na wysokich stanowiskach to niegdysiejsi praktykanci. Uprzedzeń płciowych raczej nie zaobserwowałem.

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy IMS Health Consulting Sp. z o.o.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Zostaw opinię o IMS Health Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS Health Consulting Sp. z o.o.