Logistal sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Logistal sp. z o.o.

Maniek

Bzdura nie polecam firmy małe zarobki montezy mają po15zl na godzinę szlifieze 12zl Żenada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i do tego kierowniczek Marcin bez pojęcia o robocie karjerowicz wykorzystuje ludzi za minimum Umowy smieciowe a o ciuchach możesz zapomnieć Nie polecam firmy

love
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy można teraz znaleźć u nich zatrudnienie? Podobno nie pojawiła się żadna rekrutacja, bo wszystkim odpowiadają warunki jak i bieżąca atmosfera.

Chcesz pracować w firmie Logistal sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Logistal sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistal sp. z o.o.