Galenica Panax

Swarzędz

Opinie o Galenica Panax

mario

jak najbardziej szanse na awansowanie w strukturach firmy jest :) zarobki uzależnione od ambicji i zaangażowania, jak i zajmowanego stanowiska pracy, atmosfera w firmie jest dobra, choć wiadomo, że wszędzie zdarzają się lepsze i gorsze dni ;) pozdrawiam, mario

kosik

nie sądzę, że jest ok. zwłaszcza jak się ma do czynienia z niedouczonym personelem wyższym! Totalna porażka. Czy ktoś nad tym czuwa, jakich ludzi obsadza się wyższymi stanowiskami i dlaczego???

gg

ok

Zostaw opinię o Galenica Panax - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galenica Panax