nobless polska Zbigniew Sierzputkowski

Poznań

Opinie o nobless polska Zbigniew Sierzputkowski

AM

To pisze ich marionetka - wszyscy wiedzą o kogo chodzi:)

abc

Firma powstała w garażu i mentalnie tam pozostała-brak możliwości rozwoju,działania. Wieczne kłótnie małżeńskie właścicieli,trzaskanie drzwiami,wrzaski na porządku dziennym.Pracownik traktowany podmiotowo-bez prawa do przerwy,śniadania(stoją nad tobą jak jesz),a handlowcy na całodniowych spotkaniach nie dostają ani jedzenia,ani nawet herbaty,za to szefostwo nie krępuje się jeść i gadać z pełnymi ustami.Brak szacunku do ludzi bez względu na to czy to pracownik,dostawca czy kontrahent.Jedna zaleta-2tygodniowy okres wypowiedzenia.Trzymaj się z daleka

;/

POTWIERDZAM

obiecują złote góry,a póżniej rozczarowanie.szewostwo nie może się ze sobą dogadać i wogóle sztywno,nie polecam.

napisz coś więcej, chciałem u nich pracować, a nie wiem jak tam jest

te opinie to brednie ,nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o nobless polska Zbigniew Sierzputkowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nobless polska Zbigniew Sierzputkowski