EURO BUD FIRMA INŻYNIERYJNA K.S. SARNOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Włocławek

Opinie o EURO BUD FIRMA INŻYNIERYJNA K.S. SARNOWSCY SPÓŁKA JAWNA

ktosiek

a wiec tak.pomijając kierownika debila (inspektor budowlany jak sie o niego pytał to słowami"gdzie jest ten wasz baran")i synalka prezesa który nie wie że żyje to git firma .za pieniedzmi sie czeka ok 2 miesiecy o ile wypłaci(czeski styl "NE MASZ NE PŁAC").stawki naprawde głodowe 9 zł dla operatora .nie wiem jak teraz ale wcześniej to trzeba było miec mocną wątrobe zeby tam wytrzymac .

Znacie firmę EURO BUD FIRMA INĹťYNIERYJNA K.S. SARNOWSCY SPÓŁKA JAWNA, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o EURO BUD FIRMA INĹťYNIERYJNA K.S. SARNOWSCY SPÓŁKA JAWNA - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO BUD FIRMA INĹťYNIERYJNA K.S. SARNOWSCY SPÓŁKA JAWNA