Fundacja Fuga Mubdi

Lublin

Opinie o Fundacja Fuga Mubdi

Katarzyna

Fundacja Fuga Mundi w Lublinie jest miejscem który można śmiało nazwać [usunięte przez moderatora] Pracodawcy (prezesi,dyrektor i kierownik) narzucają dodatkowe obowiązki z zupełnie innego zakresu pracy niz ten który został zawarty w umowie np: doradca zawodowy musi sprzątać toalety przez miesiąc czasu. Godziny pracy zawarte w umowie są nieprzestrzegane np: mam pracować 40h miesięcznie pracuje 40 godzin tygodniowo. Przed końcem miesiąca pracodawca wprowadza atmosferę napięcia przypominając że jest się zatrudnionym tylko na umowę zlecenie przez co łatwiej jest mnie zwolnić. Rotacja pracowników ogromna, wolontariusze to pracownicy. Ludzie są zastraszani. Nie polecam współpracy z ta fundacją !!!

Zostaw opinię o Fundacja Fuga Mubdi - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Fuga Mubdi