SetCom

Bielsko-Biała

Opinie o SetCom

Misio

No czasami nie ma się tego szczęścia, to chyba prawda jest, ale tutaj w SetCom myslę że Ci się spodoba

Magnat 1977

Nie polecam tej firmy Pracujesz, pracujesz i to za free bo wypłaty jak nie było tak nie ma Czekam na wypłatę już 3 miesiące (usunięte przez administratora) to zwykli oszuści Trzeba by im spuścić lanie to by może w końcu skończyli robić w balona pracowników

mc2

Na wstępie powiem, że tam nie pracowałem, ale za to byłem na czymś co cwaniaczek ze mną rozmawiający nazywał rozmową kwalifikacyjną. Rozmowa trwała ok 5 minut. Powypytywał, o jakieś bzdurne sprawy, po czym nie koniecznie chciał odpowiadać na moje pytania. Na pytanie o zarobki, jak również sposób pracy nie udzielił odpowiedzi... To co facet ze sobą prezentuję to istna tragedia!

dorcia

Przedmówca ma całkowitą racje.Kiedyś też naciągali ludzi na TELE2.Ta firma to wielka porażka.

ByłyPracownik

Nie polecam, praca jest przykra i małopłatna, dokumentacja kadrowo-księgowa pozostawia wiele do życzenia, szef - bezwzględny dorobkiewicz, któremu brakuje kultury a i braki edukacyjne nie raz dają znać o sobie. Pracodawca umieszcza w gazetach, internecie ogłoszenia, zgodnie z którymi odbywają się przyjęcia do pracy w dziale handlowym, technicznym, nierzadko też szukają kurierów. Wszystko to jest bzdurą - praca w firmie setcom (Euroactiv) polega zawsze na tym samym - akwizycji. Pracownicy spotykają się rano około godziny 8:00 w biurze, piją kawę, robią meeting i wyjeżdżają w teren, zwykle do jakiejś małej miejscowości oddalonej od miejsca ich zamieszkania. Chodzą od domu do domu, usiłując znaleźć kogoś naiwnego, kto podpisze umowę na zakup zestawu Cyfry+. W tym celu kłamią, że Polsat i TVN "schodzą" z nadajników naziemnych i będą wkrótce nadawane tylko drogą cyfrową. Jak ktoś uwierzy - kupuje. Zestaw taki, zakupiony w firmie setcom, jest conajmniej 6 razy droższy niż w zwykłym, stacjonarnym punkcie sprzedaży w markecie. Wynagrodzenie jest tylko prowizyjne, nie ma stałej podstawy. Pracuje się od poniedziałku do piątku od 9:00 do mniej więcej 20:00 i w soboty do 15:00. Generalnie żenada i porażka. Ostrzegam wszystkich.

Słowa kojarzące się z SetCom (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywnie nastawieni do otoczenia . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SetCom :Swoboda Pracy Najbardziej nie podobało mi się w SetCom :

Zostaw opinię o SetCom - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SetCom