Opinie o Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel w Wrocław

Aaal Nowy wpis

Jestem w szoku, że to coś zwane firma nadal funkcjonuje! Pracowałam tam 12 lat temu, to była moja pierwsza praca, właściciel to koszmar, niewychowany gbur, (usunięte przez administratora) pełną parą. Wiecznie tonął w długach w firmie panował totalny chaos. Praca polegała w dużej mierze na odbieraniuu telefonów od dostawców upominajacych się o zaległe płatności i okłamywaniu ich, totalny dramat.

Gosia Nowy wpis

Jak to jest, że wszystko z tą pracą wygląda tak dobrze? Zastanawiam się już jakiś czas czy przypadkowo nie ma haczyków, ale z tego co widze to póki co jest bardzo fajnie, podoba mi się to i szanuje...

Wojciech Nowy wpis
@Gosia

Od Twojego wpisu minęło już bardzo dużo czasu i ciekawi mnie, czy w dalszym ciągu pracujesz może w firmie Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel? Dziwi mnie fakt, że od roku 2016 po Twojej wypowiedzi nie było już odważnej osoby do tego, aby podzieliła się swoimi doświadczeniami na temat tego pracodawcy. Może tym razem dzięki Tobie znów dowiemy się czegoś nowego? Ja i pozostałe osoby odwiedzające ten wątek czekamy na Twój wpis.

Leon Nowy wpis
@Wojciech

To Pan Jasio dalej kręci kichę z czymkolwiek ?. Chętnie bym się z nim spotkał i powspominał stare czasy, jak ustalał cenę produktów nie wiedząc za ile je sam nabył. Niezły magik z niego. Chyba Gieniu z Nawratronik też tematu nie dźwignął z przedstawicielstwem firmy we Wrocławiu. Ale w sumie to się nie dziwię, skoro Dżony na rozmowę buisnesową potrafił wjechać w krótkich wytarganych spodenkach, sandałkach i stylowych frotowych skarpetkach. Pozdro dla Pana. B.

nnnnnnaaaaaaa

Anonim , masz racje żenada,żenada,żenada. Ja tam pracowa...łam-łem (nie piszę dokładnie bo i po co). Przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem tam pracy, bo na koniec nie dostaniecie należnych wam pieniędzy. Wszystko jest na zasadzie jakoś to będzie. A szef ciągle ma długi i nigdy się nie wywiązuje z terminów, a to zapłat za faktury, a to z realizacji zamówień.WSTYD.Jak tak można funkcjonować i oszukiwać swoich własnych zatrudnionych pracowników.Pracownicy muszą świecić oczami za szefa firmy.SZEF FIRMY hahaha.Czy tylko o to w tej firmie chodzi? o tytuł? NA CUDZYCH PLECACH SIE DALEKO NIE UJEDZIE. A co powie Twoja córka jak dorośnie Panie [usunięte przez moderatora]?????????????? Oj zmień się bo tak działać nie można. Pomyśl o innych.Jak komuś dajesz prace to Go uszanuj.I popraw się. To może na uczciwych zasadach wyjdziesz na prostą. I zobaczysz że można lepiej.Pozdrawiam

Przestrzegam absolutnie wszystkich przed tą firmą..Kompletny brak organizacji, brak pieniędzy,brak perspektyw i do tego wszystkiego szef [usunięte przez moderatora]...Chcesz dopłacać do interesu???...wal jak w dym...Poszerzają swoją ofertę o produkty i usługi o których nie mają zielonego pojęcia.Ogólnie ŻENADA !!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Tragedia. Wymagana odpowiedzialność materialna bez zabezpieczenia magazynu przed dostępem osób postronnych

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel - Wrocław

• Jak się pracuje w Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jan Pec- Intermodem-Eksport-Import Produkcja-Kooperacja-Usługi-Handel
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Rakowiecka 65/67
    50-422 Wrocław