INTERMODEM

Wrocław

Opinie o INTERMODEM

Gosia
użytkownik zarejestrowany

Jak to jest, że wszystko z tą pracą wygląda tak dobrze? Zastanawiam się już jakiś czas czy przypadkowo nie ma haczyków, ale z tego co widze to póki co jest bardzo fajnie, podoba mi się to i szanuje...

nnnnnnaaaaaaa

Anonim , masz racje żenada,żenada,żenada. Ja tam pracowa...łam-łem (nie piszę dokładnie bo i po co). Przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem tam pracy, bo na koniec nie dostaniecie należnych wam pieniędzy. Wszystko jest na zasadzie jakoś to będzie. A szef ciągle ma długi i nigdy się nie wywiązuje z terminów, a to zapłat za faktury, a to z realizacji zamówień.WSTYD.Jak tak można funkcjonować i oszukiwać swoich własnych zatrudnionych pracowników.Pracownicy muszą świecić oczami za szefa firmy.SZEF FIRMY hahaha.Czy tylko o to w tej firmie chodzi? o tytuł? NA CUDZYCH PLECACH SIE DALEKO NIE UJEDZIE. A co powie Twoja córka jak dorośnie Panie [usunięte przez moderatora]?????????????? Oj zmień się bo tak działać nie można. Pomyśl o innych.Jak komuś dajesz prace to Go uszanuj.I popraw się. To może na uczciwych zasadach wyjdziesz na prostą. I zobaczysz że można lepiej.Pozdrawiam

Przestrzegam absolutnie wszystkich przed tą firmą..Kompletny brak organizacji, brak pieniędzy,brak perspektyw i do tego wszystkiego szef [usunięte przez moderatora]...Chcesz dopłacać do interesu???...wal jak w dym...Poszerzają swoją ofertę o produkty i usługi o których nie mają zielonego pojęcia.Ogólnie ŻENADA !!!

ja
użytkownik zarejestrowany

Tragedia. Wymagana odpowiedzialność materialna bez zabezpieczenia magazynu przed dostępem osób postronnych

Zostaw opinię o INTERMODEM - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERMODEM