Total Market

Opinie o Total Market

rekko
użytkownik zarejestrowany

Jeśli chodzi o obsługę klienta, to nie mam żadnych zastrzeżeń, same produkty są konkurencyjne,a konkretnie ich ceny.

slacky

barbara - 2010-12-19 18:27:35 Od jak dawna ta spółka rekrutuje pracowników? Czy wiesz coś na ten temat? Ciężko jest wyszukać opinie o spółce Total Market Sp. z o.o. której siedzibą jest Warszawa . Jeżeli cokolwiek wiesz o tej firmie podziel się informacjami. Opowiedz o swoich przeżyciach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Pomóż innym ludziom podjąć prawidłową decyzję i doskonale dobrać pracodawcę do własnych oczekiwań....wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma....

Zostaw opinię o Total Market - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Total Market