Salon Kosmetyczno Fryzjerski Le Sourire

Gdynia

Opinie o Salon Kosmetyczno Fryzjerski Le Sourire

Kogel mogel

Tragedia - więcej nic dodać nic ująć nie polecam raczej odradzam.

Rybka
@Kogel mogel 27.10.2016 00:11
Tragedia - więcej nic dodać nic ująć nie polecam raczej odradzam.

Tragedia!Brakuje słów, żeby to opisać!

mark

Witam wszystkich, PRZESTRZEGAM wszystkich przed wchodzeniem w jakąkolwiek współpracę z właścicielami tegoż salonu - szczególnie przed gościem o imieniu Wojtek, gdyż są oni kompletnie nie słowni. Na początku obiecują bardzo wiele, mówią że będziemy mieli wybór przy podpisywaniu umowy po okresie próbnym, a jak już dochodzi do tego momentu przedłużenia umowy to warunki są całkowicie inne niż na początku zakładano i dawano pracownikowi do wyboru. To co piszę kieruję zwłaszcza dla osób planujących zatrudnić się u tych ludzi. Kompletny brak dotrzymywania słowa, szacunku do pracownika - traktują go jak maszynkę do zarabiania pieniędzy i myślą, że jak płacą to pracownika można traktować jak śmiecia posiadają też brak odwagi przyznania się do swojego błędu. Pracownicy wykazują wysoki poziom usług.

Zostaw opinię o Salon Kosmetyczno Fryzjerski Le Sourire - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Kosmetyczno Fryzjerski Le Sourire