Advice nieruchomosci

Wrocław

Opinie o Advice nieruchomosci

NAJEMNCA

Pierwsze opinie to pewnie konkurencja probujaca wykurzyc Dobre biuro nieruchomości polecam Panią Magdalenę całym sercem poświęca się każdemu klientowi. Zawsze można liczyć na ta Panią bo wszystko potrafi załatwiać w krótkim czasie . Polecam w stu procentach to biuro

Magdalena

Witam, Współpracuję z biurem Advice, serdecznie polecam ! Zgrany zespół, sprawa wynajmu załatwiona od ręki. Dziękuj z czystym sercem polecam, z pewnością wrócę =)

Marta Wiatr

Gorąco polecam współpracę z tym biurem! Co za bzdury w innych opiniach od kiedy biuro odpowiada za kaucje którą klient wpłaca do właścicieli ??? jakiś absurd Z tego co wiem biuro jest już jakiś czas na rynku i nie jakaś firma kogucik. Polecam współpracę właściciel pani (usunięte przez administratora)interweniuje o każdej porze jestem tego świetnym przykładem z cieknącą lodówką. Dziękuję za współpracę i na pewno będę polecać jest to rzetelne biuro godne współpracy.

justis

Podzielam opinie. Proszę patrzeć na ręce, żądać potwierdzeń każdej wpłaty. Mimo pozytywnego wrażenia, kłopoty murowane. A o zwrocie kaucji za wynajem można zapomnieć :(

anetka503

Najgorsze biuro. Szefowa-pani Magdalena Orłowska nie potrafi nic załatwić. Wynajmowaliśmy mieszkanie i był problem z rozliczeniem za rachunki, miała porozmawiać z właścicielem, do którego nie można było się dodzwonić. Oczywiście nie załatwiła żadnej sprawy, kaucja 2 tys nam przepadła, chociaż mieszkanie było w nienaruszonym stanie. Jak już wzięła kasę dla nieruchomości to w ogóle się nie oddzywała. Tam liczy się kasa, a nie klient. Ostrzegam wszystkich przed tym biurem.

Zostaw opinię o Advice nieruchomosci - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advice nieruchomosci