Fosdalen Industrier As

Siete

Opinie o Fosdalen Industrier As

engel

a na jakie konkretnie stanowiska do tego biura sa ludzie poszukiwani, możesz przyjacielu napisać? tylko jak ktoś chce aplikować to musi CV wdg. wzoru Fosdalen AS podesłać a to już nie jest takie proste

wania

jak marz możliwości tak jak wielka torba nowe propozycje bo kiełbasa wychodzi z mody to praca dla ciebie im głębiej paluch tym lepiej no chyba ze jesteś człowiekiem honoru to daj se luz na dzień dzisiejszy robota ma ruszyć luty marzec ale to weź sobie poprawkę najpierw rodzina potem pociotki a dopiero fachowcy to tak plus minus 3 miesiące po

noob

poraz kolejny sie sprawdza nazwa polski folwark , niema pracy ale braciszkowie i tatusie dawida ........ super montery po 60 prace maja , no niestety nigdy nie bedzie ok jak to od polaka bedzie zalerzało to byś robił .najpierw rodzina potem fachowcy od prezencików a na koncu robole

stefan
@noob 27.05.2015 10:00

nie bo była firma z leborka podbiera im ludzi których wywalili na zasiłek nie na permitering i stocznie biorą bezpośrednio z zasiłków do siebie a nie przez fosdalen ludzie sie rozejdą po firmach a fosdalen będzie zatrudniał piekarzy budowlańców i uj wie kogo bo fachowcy pójdą gdzie indziej robić

This was

Ta rekrutacji to już była przeprowadzona prze agencie z Olkusza czy Jaworzna podobno .Dziwne procedury naboru stosuje Fosdalen .Jadą ludzie nowi nie starzy sprawdzeni pracownicy.I tak jest co roku ?? Ps.Czy Fosdalen będzie miał jeszcze siłę przebicia przy tak dużej konkurencji??

?

dobra atmosfera? wszyscy robią wszystko by cie wygryźć by sie utrzymać w robocie możliwość rozwoju? kto ci da taką możliwość jak mogą cie lada chwila zwolnić. brak negocjacji stawki . w biurze siedzą Polacy wiec co się wiąże stym polak lubi prezenty, jesteś 2 kategorii pracownikiem brak jakich kol wiek informacji kiedy praca do kiedy praca pracujesz w wielkiej nie wiadomej czy jutro (usunięte przez moderatora) nie przyniesie ci demobil ki dziadostwo ale polecam te firme lizusom lapuwkarzą moga sie tam rozwijać w tym co potrafią

Słowa kojarzące się z Fosdalen Industrier As (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):SOLIDNA, ROZWOJOWA Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .DOBRA Atmosfera i ludzie tam pracujący są DOBRA Od jakiej stawki można negocjować pensję? 144/kr Najbardziej podobało mi się w Fosdalen Industrier As: Najbardziej nie podobało mi się w Fosdalen Industrier As:

Zostaw opinię o Fosdalen Industrier As - Siete

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fosdalen Industrier As