SodexhoPass

Opinie o SodexhoPass

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): mało profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: szkolenia ok, rozwój zawodowy nie bardzo, brak możliwości awansu, brak polityki personalnej Atmosfera i ludzie tam pracujący są: generalnie jest OK, choć parę rzeczy można by poprawić Firmie brak wytyczonych kierunków rozwoju, brak profesjonalnego zarządzania, nie ma jasnych reguł, większość spraw rozwiązywana jest w oparciu o intuicję i uznaniowość, bez poparcia jakimikolwiek procedurami, politykami czy wytycznymi. Mocno odczuwalny jest brak organizacji HR-owej jak i znikoma wiedza dyrektorów na temat zarządzania personelem.

Zostaw opinię o SodexhoPass - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SodexhoPass