Durex SA

Gdynia

Opinie o Durex SA

erwin

najpierw cv i list motywacyjny do firmy i potem na rozmowę kwalifikacyjną, @anonim. Jeżeli jesteś z rekrutacji to jeszcze masz dwa stopnie do przejścia aby pokonać konkurencję ale jak sam sie zgłosisz do nich to prościej

magda

hej, chcialam zapytac o adres tej firmy czy ktos jest w stanie mi go podac, szukalam w panoramie firm ale nie ma nic na terenie gdyni, z gory dziekuje :)

kamil

swietna praca polecam warto, na gumki pieniedzy wydawac nei bedziesz ;)) atmosfera i zarobki sa ok

Słowa kojarzące się z Durex SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stazdxczsczxczXcZXCZXCwki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Durex SA: Najbardziej nie podobało mi się w Durex SA:

Zostaw opinię o Durex SA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Durex SA