lider sc woźniak elzbieta

Gliwice

Opinie o lider sc woźniak elzbieta

Wiecie czy można dobrze zarobić na przeciętnym stanowisku w firmie lider sc woźniak elzbieta ? Jak wygląda wynagrodzenie w branży? Czekamy na opinie.

delta477
@admin 02.08.2015 10:48

Super Agencja pracy.Polecam z czystym sumieniem.Zarobki dobre, na czas wypłacane a nawet i wcześniej.Składki ZUS odprowadzane bez zastrzeżeń,nie od minimum krajowego. Ja pracuję już 7 rok i nie zamierzam niczego zmieniać.Sympatyczne panie na czele z szefową.Jak komuś się oberwało to głowe daję,że nie bez powodu. Albo się spił albo narozrabiał jak pijany zając.

Zostaw opinię o lider sc woźniak elzbieta - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lider sc woźniak elzbieta