Pilkington Polska

Sandomierz

Opinie o Pilkington Polska

ex

Nie polecam nikomu tej firmy - jeden wielki PR jaka jest cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, jaka atmosfera. A w srodku wyscig szczurow, po trupach do celu, kazdy blad jest wytykany latami, kazde potkniecie jest doskonala pozywka dla karierowiczow. Przelozeni z Anglii tylko przylatuja mydlic oczka co jakis czas opowiadajac jaka swietlista przyszlosc czeka kazdego a w glowach knuja jak wykorzystac najbardziej. Pieniadze owszem, dobre, w kadrach gdzie pracuje jedna wielka rodzina - zarzad zreszta to samo - same konekcje, jak np, czlonek fundacji Pilkington przez znajomosc z dyrektorem zalatwia prace w biurze swojej kuzynce :) O produkcji nie wspomniec - [usunięte przez moderatora], ponizanie za marne grosze... tak wyglada Pilkington! :)

Zostaw opinię o Pilkington Polska - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilkington Polska