PPHU DRETECH Łukasz Tomaszewski

Kościerzyna

Opinie o PPHU DRETECH Łukasz Tomaszewski

Big Man

Z tego co wiem to kilku ludzi szuka Tomaszewskiego ..jest winien pieniądze..jeżeli wiecie gdzie pomieszkuje lub przebywa to piszcie.

Snowden

Potwierdzam to co napisał jeden z przedmówców, szkoda że wcześniej tego nie zauważyłem. Niech to będzie przestroga dla innych poszukujących tam pracy. Ostatnie pięć słów mówi wszystko: "ciągłe kłamstwa i wymówki. Niewypłacalny ". Proponuje omijać tą firmę bardzo szerokim łukiem

pracownik_firmy

Nie zgadzam się z opinią poprzednika. Ja bardzo sobie chwalę współpracę z firmą i Pan Łukasz jest bardzo dobrym pracodawcą

abcd

Nie wie co mówi, obiecuje cuda a jak przychodzi co do czego to można usłyszeć od niego ciągłe kłamstwa i wymówki. Niewypłacalny

Jaką ocenę wystawiłbyś PPHU DRETECH Łukasz Tomaszewski jako pracodawcy? Rynek pracy czeka na twoją opinię o tej firmie.

Zostaw opinię o PPHU DRETECH Łukasz Tomaszewski - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU DRETECH Łukasz Tomaszewski