mechanika pojazdowa

Lubsko

Opinie o mechanika pojazdowa

verso

firma poszukuje również na stanowisko mechanik @beret, wymagają, doświadczenie minimum 3 do 5 lat w zawodzie, przedział wynagrodzenia: 4.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)

Słowa kojarzące się z mechanika pojazdowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w mechanika pojazdowa : Najbardziej nie podobało mi się w mechanika pojazdowa :

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o mechanika pojazdowa - Lubsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mechanika pojazdowa