Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Euro Labora? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Mariusz

@kilar oczywiście, że Euro Labora się nadaje do pracy. Mają bardzo dużo fajnych ofert, więc jest wybór. Nie wiem czym ty się zajmujesz, ale ja upatrzyłem sobie ofertę na spawacza MAG. Wymagana jest komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, a także doświadczenie na tym stanowisku i uprawnienia MAG: ISO 9606-1: 135 P FW FM1 S + 10 PB ml.

Witam! Euro Labora to solidna i rzetelna firma. Parcuje juz kilka miesiecy i bardzo sobie chwale i prace i kontakt z firmą! Pozdrawiam

Majster

Witam!pracuje juz u nich długo na austriackich warunkach, umowe podpisuje sie z austriackim partnerm tej firmy. Zarobki bardzo dobre! Polecem! do dzis nie narzekam

Melon

Pracował ktoś u nich? http://www.euro-labora.com/ z Raciborza

Zostaw opinię o Euro Labora - Wieden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Labora