milex

Sogel

Opinie o milex

jarek

Kochani potrzebuje waszej pomocy, chce wyruszyć do Niemiec za pracą widziałem że ta firma wysyła tam pracowników ale nie wiem jak zarobki, i zakwaterowanie pomoże ktoś

...Sogel...jest jak "MEDIA MARKT" - nie dla IDIOTÓW. Prawda jest taka(moim zdaniem): pracuje tam i zarabia ten,kto chce pracować!!!!i szanuje swoją pracę.. ponadto istnieje możliwość awansu..,zwykli pracownicy awansują na brygadzistów..,kierowników..itp,nawet w krótkim czasie(rekord,to chyba dwa miesiące zwykłej pracy-a potem stołek brygadzisty) a jak wygląda życie po pracy...? [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o milex - Sogel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie milex