JEDNOSTKA WOJSKOWA 1523

Opinie o JEDNOSTKA WOJSKOWA 1523

mokjo

szczyl, chyba nie znasz realiów wojskowych. Tutaj jak ktoś ma znajomości to dużo szybciej awansuje. Nie jest to sprawiedliwe, ale pokazuje jak bardzo trzeba być uwikłanym w te wszystkie zależności. Plus taki, że nawet na najniższym stanowisku dobre pieniądze dadzą.

nero

Służyłem w latach 1982 04 16 do 1983 12 18.miło wspominam pobyt , a szczególnie swego dowódce por W. KRAJEWSKIGO , On wiedział czego chcę

Zostaw opinię o JEDNOSTKA WOJSKOWA 1523 - Inowrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JEDNOSTKA WOJSKOWA 1523