Pałac Kawalera

Świerklaniec

Opinie o Pałac Kawalera

Całuś

a mi się wydaje, że teraz całkiem, całkiem tam jest, że sporo się poprawiło i od wielu ludzi już to słyszałem, a wy nie macie takiego wrażenia, nie odnieśliście go?

zaproponowano mi prace tylko na umowe zlecenie, brak takiej informacji w ogloszeniu, ogolnie obiekt wygląda troche strasznie zarowno z zewnątrz jak i w środku

Martyna

Drożyzna, ciągłe kłótnie o obsługę klienta, recepcja wiecznie przesypiająca nocki, jedzenie nad ranem w weekendy z mikrofali :O internet może i maja ale... chodzi szybko niczym z modemu - jedna wielka laska... Jesli chcecie stracic czas i nerwy na wyklocaniu sie o swoje i byc traktowani jako namolni petencji to cos akurat dla was. My po dwoch dniach podziekowalismy i od tej pory omijamy z daleka.

Zostaw opinię o Pałac Kawalera - Świerklaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Kawalera