Hotel "Arsenal Palace"

Chorzów

Opinie o Hotel "Arsenal Palace"

Iza

Już sporo czasu minęło od Waszej aktywności na tym forum. Zachęcam Was do pozostawiania swoich opinii na temat Hotel "Arsenal Palace". Pozostali użytkownicy zainteresowani tym pracodawcą, chętnie poczytają najświeższe info o nim. Na stronie http://www.hotelediament.pl/praca/ znajdziecie kilka ofert pracy. Może, któraś z nich wpadnie Wam w oko.

kiok

@bhjka zdecydowanie się z tobą zgadzam. Dobry personel jest bardzo ceniony, takiemu któremu można ufać, no bo dla przykładu sprzątaczka musi być uczicwa, wiadomo chyba dlaczego. A teraz szukają kogoś?

kaśka

Znowu widziałam ogłoszenie, poszukują pokojowej.... W tym hotelu jest duża rotacja pracowników, na recepcji co chwile są nowe twarze, kelnerki są z doskoku , brak stałego personelu.... O czymś to świadczy. Pracowałam tam i moim zdaniem kadra zarządzająca chce mieć tanią siłę roboczą a nie wykwalifikowany profesjonalny personel. Zarobki raczej marne

baśka

ja również zastanawiałam się nad posadą recepcjonistki w jakimś hotelu czy czymś takim. nie wiem czy to prawda ale doszły mnie słuchy że podobno w Arsenal Palace szukają teraz jakichś nowych osób do pracy, chciałabym tutaj na forum zweryfikować u was bo wierzę że tutaj znajdę najbardziej aktualne informacje, internet nie kłamie

paula

cześć, czy może w hotelu tym poszukują kogoś na recepcję, albo jakieś podobne miejsce pracy? jestem po technikum hotelarskim, więc wiedzę już jakąś mam i chęć do pracy poza tym też wielka. Z tym, że nie mam wcale doświadczenia niestety i tu chciałabym je nabyć, Czy ktoś wie czy przyjmują w arsenal palace na tak zwane przyuczenie?

Larry

Pewnie napiwki zalezą jeszcze od sezonu, bo w trakcie wakacji i ogólnie urlopów klientów pewnie więcej.

klaudia

to prawda, że na rękę ma się 1500 i jeszcze napiwki, tylko z napiwków średnio to ile można wyciągnąć? bo też nie interesuje mnie taka praca, że raz tyle zarobie, raz tyle i tak naprawdę to różnie może wyjść

nietubyć

po jednej wizycie to chyba i o to trudno @opos. Znajomi chodzili tam dość często i nigdy jakoś nie narzekali

opos

nie musisz pisać o potrawach, możesz napisać np. jakie zdanie wyrobiłeś sobie np. o obsłudze w Arsenal Palace

?

+ stałe zboczone uwagi. Dla korekty ;) Zapomniałem dodać że za moich czasów wypłat na czas raczej nie było. Pare dni poślizgu to norma.

recepcja

ja jakoś pracuje w Stylehotels od dłuższego czasu i nie narzekam - raz jest lepiej raz gorzej ale cóż taka jest każda praca. Każdy kto chce pracować i traktuje pracę poważnie, a nie jak przedszkole to rozumie.

pracownik SH

oczywiście, nawet maja rozbudowany system premiowania :-)

Todi

Nie jest źle, mogło by być lepiej.

niedoskonała

Na rozmowie o prace panowie nawet nie zaglądają w CV tylko kierują się wyglądem zewnętrznym jedna była za stara inna była za gruba - na stanowisko sprzątaczki. Ja im też jakoś do gustu nie przypadłam nie wiem może miałam nie taki kolor włosów.....

Rigo

Wspaniała praca za godne pieniądze. Uwaga nie dla nierobów !

Jakarta

Zgadzam się z poprzedniczką! Wymagania jak do pracy przy nie wiadomo jakim ważnym stanowisku i za takie pieniądze. Najlepiej przyjęliby osobę 24 letnia z 10 letnim doświadczeniem jako recepcjonistka.

[usunięte przez moderatora] w rekrutacji kandydatów na stanowisko Recepcjonista maglują z angielskiego, następnie szukaja \"dziury\" w CV do której możnabyłoby się przyczepić aby zaproponować osobie z wykształceniem wyższym 1200 netto . Kpina i śmiech na sali .

Zostaw opinię o Hotel "Arsenal Palace" - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Arsenal Palace"