PLAKAPOL S.C.

Wieluń

Opinie o PLAKAPOL S.C.

gfrde

wazne tez oczywiscie @yadwiga zeby frima troszczyla sie o swoich pracownikow i placila im w czasie na przyklad

Amando

Właściciel firmy Plakapol - odradzam korzystanie z usług firmy Palakapol - właściciel nieuprzejmy, chamski, opryskliwy i ubliża klientom. Zle drukuje i nie przyjmuje odpowiedzialności. Sprawa przekazana do prawnika.

skorpion

Bardzo nie polecam tej firmy - Pan Zenon Biedal - właściciel nie uczciwy. Poprawki musiałem wysłać do innej firmy ponieważ Pan nie chciał poprawić swojego błędu co za tym idzie musiałem ponieść dodatkowe koszty. Już więcej nie nie zamówię w tej firmie.

włodek
@skorpion 12.06.2015 14:29

Trzeba wnieść pozew do sądu i zamknąć nie uczciwą firmę.

Zostaw opinię o PLAKAPOL S.C. - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAKAPOL S.C.