Gdańska Grupa Radców Prawnych

Gdańsk

Opinie o Gdańska Grupa Radców Prawnych

gwoździe

sama nazwa: Grupa Radców Prawnych, brzmi bardzo profesjonalnie. Według mnie to dobre miejsce, by powierzyć swoje problemy prawne.

Słowa kojarzące się z Gdańska Grupa Radców Prawnych :solidna, profesjonalna, , wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .mało możliwa na stanowisku sekretarki. Atmosfera i ludzie tam pracujący są... pozytywnie nastawieni, sympatyczni, wymagający... Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mogę udzielać takich informacji. Najbardziej podobało mi się w Gdańska Grupa Radców Prawnych:praca wśród zgranego zespołu,kontakt z ludźmi,możliwość samoorganizacji, jasność oczekiwań. Najbardziej nie podobało mi się w Gdańska Grupa Radców Prawnych:chaos,brak możliwości dalszego rozwoju na moim stanowisku,czasami stres przelewany na innych pracowników.

Zostaw opinię o Gdańska Grupa Radców Prawnych - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gdańska Grupa Radców Prawnych