jjuwentus

Wrocław

Opinie o jjuwentus

fgh

@anonim to niestety częste zjawisko, ja osobiście nie wiem jak jest w juwentusie, ale wydaje mi sie ze generalnie zarobki w ochornie nie należą do najlepszych, bo i praca przecież nie jest bardzo odpowiedzialna

Chlopak

Pracowałem w JUWENTUSIE prawie 4 miesiące i przez ten czas wyrobiłem sobie opinie o tej agencji ochrony. Napisze krótko Szefostwo dba o swój portfel i swoje sprawy. Na lato nawet nie zapewniono nam wody, bo pan kordynator stwierdził, ze pracownikom umowa na zlecenie woda nie przysługuje. Szefostwo traktuje pracowników przedmiotowo, nie raz pracowało sie 24h o 7 rano koniec i na 19godz znowu do pracy na 12h. Generalnie jesli ktos nie lubi spedzac czasu w domu i za 200h przepracowanych w miesiacu dostawac na czysto 1200zl i to nie zawsze bo moga cos jeszcze odjąć to prace polecam. Prace jak i firme oceniam na slaby dostateczny bo praca w juwentusie tez i miala male plusy...

firma do niczego dbają tylko o swoje interesy a ludzi mają za nic,

Zostaw opinię o jjuwentus - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jjuwentus