chemia-hurt

Rybnik

Opinie o chemia-hurt

tik

misen, według mnie wszystko zależy od doświadczenia jakie możesz zaproponować pracodawcy. O uszy mi się obiło, że firma potrzebuje ludzi, których nie musi szkolić. Podobno możliwości szkoleniowe u nich są naprawdę mizerne i dlatego z tego się wycofują

Słowa kojarzące się z chemia-hurt bardzo porzadna i solidna firma. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i wyrozumiali. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zl Najbardziej podobło mi się w chemia-hurt:panowała tam rodzinna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w chemia-hurt: nie bylo takiej rzeczy

Zostaw opinię o chemia-hurt - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie chemia-hurt