Mont Stal Tec

Barcelona

Opinie o Mont Stal Tec

ernii132

Witam również pracowałem w Vitorii na ursie gąsiorek i Karolek to banda złodziei jak zrezygnowałem z pracy to ostatniej wypłaty już nie zobaczyłem wszędzie tylko nie u tych szmaciarzy

Czy firma Mont Stal Tec pracuje tylko stacjonarnie czy ma tez prace w "delegacjach" i ogólnie jakie są warunki? pracodawca zapenia wszystko co trzeba od butów po koszule pracownicza i okulary do pracy?

jaś

to niestety prawda i janek jego prawa ręka

anonim - 2009-06-14 11:16:22 Proszę o opinie o tej firmie. Nie wiem czy warto się u nich zatrudniać, bo słyszałem, że jefe [usunięte przez administratora] to krętacz, ale nie wiem czy to prawda. Różnie ludzie mówią tragedia

tomek

pracowałem w vitori na ursie u gąsiorka to złodziej zaliczki to wypłata a śpisz na materacach nie polecam.

Zostaw opinię o Mont Stal Tec - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mont Stal Tec