Opinie o Valvex S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valvex S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Valvex S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valvex S.A. w Toruń

gvbhnj Nowy wpis

to prawda @xz a teraz widze szukają na kilka stranowisk do dwóch lokalizacji - do Zabierzanowa i Jordanowa. Czy ktos sie orientuje jak sie tu pracuje? Chodzi mi przede wszystkim o atmosfere, która jest dla mnie kluczowa w kwestii zatrudnienia. z góryd zieki

Pitre Wa-wa Nowy wpis

Ograniczenia wiekowe są ,czy raczej doświadczenie ,po protekcji

vezyr Nowy wpis

PH w Warszawie - jakie widelki placowe moga przeznaczyć w Stolicy na takie stanowisko ? @ znaczek - co masz na myśli pisząc dobre narzędzia Pracy np. dobrej klasy auto - Volvo Xc 90 czy "I pad2" jako super gadżet albo "I phone 6 "

Andrzej Nowy wpis

Fajna firma na początek kariery. Świetna atmosfera zarówno w krakowskim biurze, jak i w Jordanowie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Analityk Sprzedaży i Rynku w firmie Valvex S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
pecho

niestety z fachowością jest problem duzo chinszczyzny i to nie koniecznie dobrej jakosci generalnie średnia póła bez szaleństw

stary hydraulik
@pecho

srednia póła Kolego to dzisiaj jest Schell, valvex już chinolem ciągnie od dawna i jakości nie trzyma, zawory ciekną i zacierają się, dobrze, że jeszcze nie korodują na wylot jak te chinskie śmieci stalowe malowane na srebrny kolor, mające udawać mosiężne haha, to już lepiej Ferro albo Diamond zamiast tego valvexa, cena ta sama, jakość sporo lepsza

hanak

Znajomi właśnie też polecali mi produkty Valvexu,wiec coś w tym musi być że dobre są. Ale z racji tego, że są z Torunia, to czy może w tym mieście kopernika mają gdzieś swój sklep stacjonarny? i czy jeśli nie bardzo jestem zdecydowana na konkretną rzecz, to czy w valvexie uzyskam fachową poradę co powinnam wybrać?

g2

Podobno ma się tam zmienić się na lepsze. Nowe kierownictwo itp..

Made in Valvex

Powiem krotko-dwa razy się zastanów jak chcesz tam pracować no chyba ze nie zamierzasz zakładać rodziny. Totalne dno.Zarobki na produkcji ok 1300-1500mc no i tylko przez firmy pośredniczące w zatrudnieniu.Umowa odnawialna co miesiąc

kamila rajstopa

ja również jestem zdesperowana i chciałabym zdobyć zatrudnienie, najlepiej już stabilnie na dłużej; liczę że uda mi się to w Valvex S.A. , mam rację? przede wszystkim oprócz dobrego wynagrodzenia nmotywującego zależy mi na umowie o pracę na czas nieokreślony, czy dostanę taką w tej właśnie w firmie obecnie?

pramik

Chyba każdy pracownik, powiem szczrze siestarać w pracy żeby jego wyniki były jak najlepsze, bo przecież ingerencja w prace i fekty ktore przynosza to najwazniejsze. myslicie ze latwo tam sie yutrzymac w pracy na takim najlatwiejszym stanowisku? powiem szczerze jestem zdesperowaany i chcialbym dostac jakas prace

Taki ludek

Coś więcej o pracy w biurze? Jacy ludzie, na kogo uważać? Jak z wynagrodzeniem? Na czas? Jak z managerami?

wesoły

Pracowałem tam trochę lat powiem że większej obłudy i kłamstwa w życiu nie widziałem zmarnowałem trochę lat (usunięte przez administratora)

ilia

Zatrudniają do biura tylko na kilka miesięcy aby "poprawić" sytuacje i potem Ciebie zwalniają a zatrudniają w to miejsce osobę do innego działu w którym teraz dla odmiany zrobiło się bagno.(usunięte przez administratora)

Walcie się

NIE POLECAM, Ci co zarządzają firmą pilnują tylko swoich własnych kieszeni, nic ich nie obchodzi cała reszta, zresztą co to za firma, która 95% swojej oferty (pod uczciwie wypracowaną do roku 1995 marką VALVEX) na rynek polski i na kraje bloku wschodniego ściąga od kooperantów z CHIN. Czysty obciach - ludzie nie kupujcie tego chłamu!!! A najlepsze jest urządzanie wycieczek dla Klientów po zakładzie i pokazywanie im fragmentów cyklu produkcyjnego wybranego detalu (tzw. ustawka), by podnieść morale na rynku i by dalej móc wciskać kit ludziom i(usunięte przez administratora)

na jakim stanowisku?produkcja to niewiele niż minimalna krajowa.

titanic

time to say goodbye... bul bul bul bul bul

poli

Valvex to jedyna firma gdzie jest aż taka rotacja pracowników, naprawdę nigdzie chyba nie ma gorzej. zero stabilizacji

lilik

Jeśli chodzi o karnety bony premie to na starcie już o nich zapomnij! Kiedyś i owszem na Święta pracownicy otrzymywali bony, ale to już przeszłość. Jeśli chodzi o socjal to tak jakby go już właściwie nie było, kasa się musi zgadzać ale właścicielowi. Gdy widzę ogłoszenia o pracę w Valvex to mnie krew zalewa. Piszą, że firma dynamicznie się rozwija a prawda taka, że z załogi już jakiś odsetek został, co miesiąc zwolnienia kilku lub nawet kilkunastu osób. Przykre ale prawdziwe.

lilik

Jak masz ofertę pracy gdzie indziej to z niej skorzystaj! Valvex to największy syf w jaki możesz się wpakować. Przykre ale prawdziwe. Popracujesz tam maks 3 miesiące a później " goodbye". Jeśli jesteś fachowcem to daj sobie spokój z tą firmą , tam potrzebują tylko konfidentów i specjalistów od " wazeliny". pozdrawiam

Potwierdzam wszystkie opinie, dodam tylko że firma zarządzają ludzie z epoki PRL-u i patrzą tylko jak wszystkich wyjeb... a sami nie robią nic. Dobre miejsce dla lizusów, którzy lubią kablować i robić dobrze przełożonym. Kłamią co do produktów, wynagrodzenia oraz obiecują nie spełnione rzeczy. NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Valvex S.A. - Toruń

Valvex S.A.