Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import"

Łódź

Opinie o Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import"

zyrol

Słowa kojarzące się z Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import" solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca, niezwkle ciekawa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niskie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w zaleźności od człowieka, albo bardzo mili i sympatyczni, albo tacy którzy chetnie by się człowieka pozbyli. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200zł/msc + premie i nadgodziny Najbardziej podobało mi się w Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import": ciekawa praca, możliwość poznania nowych ludzi i ciekawych miejsc, praca w terenie Najbardziej nie podobało mi się w Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import": często niemiła atmosfera w pracy

Zostaw opinię o Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import" - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Medyczne Bazarowa "Delta-Import"