gromakk

Gdynia

Opinie o gromakk

min

w zależności na jaką umowę jesteś przyjęty masz określone w umowie stosunek godzin pracy do przerw i na odwrót, zazwyczaj po każdej przepracowanej godz. masz 5 min przerwy, i po 4 godz. pracy 15 min.

czy pani (usunięte przez moderatora) wie co sie dzieje w jej firmie?czy wie ze zatrudnia nierobow i cwaniaczkow ktorzy wykorzystuja ludzi?

GABRYS

firma solidna dobry platnik atmosfera pracy dobra kierownictwo dba o interes pracownikow

CZY ZNA KTOS FIRME GROMAKK Z GDYNI?BUDUJA KOŁO GNIEZNA.PROSZE O JAKIES INFORMACJE!

Zostaw opinię o gromakk - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gromakk