PPHU "MARKAM" Skolarus Andrzej Marek

Wola

Opinie o PPHU "MARKAM" Skolarus Andrzej Marek

jurek34

Łatwo jest potępić i zdeptać człowieka' Trudniej jest poświęcić mu swój czas, podać dłoń i pomóc,oraz zrozumieć jego decyzję. To słowa skierowane są Pana (usunięte przez administratora)(będziesz ostatnim który odejdzie z Firmy.....?)tak Pan mówił trzem pracownikom a co wyszło??????.(nie ma już ich poszedł Pan na łatwiznę i nic nie zrobił by zostali,a byli zasłużeni dla Pana Firmy, szczęść Boże .

Zostaw opinię o PPHU "MARKAM" Skolarus Andrzej Marek - Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU "MARKAM" Skolarus Andrzej Marek