Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Kornela Nowy wpis

Czyli tak dla jasności tych szkodliwych nie ma płaconych i to tylko sugestia z jednego wątku…? :) nie wiem jak z klientami to wychodzi ale jaka jest teraz atmosfera pomiędzy samymi dziewczynami? Czy są częste rotacje? szybko się przywiązuje

szczerbata dzida Nowy wpis

(usunięte przez administratora) odmawiają sprzedazy wędlin tuż przed zamknięciem stoiska. Odkładają pod ladę/za ladę i twierdzą, że na zamówienie telefoniczne towar był. Odkładają zapewne dla siebie pod koniec lepsze kawałki dlatego odmawiają sprzedaży klientom... Pod pretekstem, że ktoś za chwile po to ma przyjsć? Żałosne. Mięso na telefon hahaha sklep netto moniuszki mysłowice. A jak klient rzekomy klient nie przyjdzie po to, to sprzedajecie nastepnego dnia jako świeże? Te panie z drugiej zmiany są normalniejsze.....

Myślałam, że widziałam ofertę na stoisko od Pracodawcy, w zasadzie tak było ale okazała się nieaktualna. Komentarze tutaj też widzę, że trochę czasu już za sobą jednak mają. Czy do teraz warunki pracy dla sprzedawców mogły się trochę zmienić? Podwyżki już były? A cos jeszcze?

Gabrysia Nowy wpis

Witam chcialam po dziekowac za otwarcie wspanialego stoiska z pyszna i swieza wedlina, ktore znajduje sie w Myslowicach w sklepie Netto. Oraz po chwalic dziewczyny, wszystkie mile i sympatyczne.

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Zniesmaczona

Stanowisko Mikołów totalna porażka. Pracownice są nieuprzejme, wszystko robią (usunięte przez administratora). Jest tam taka jedna pracownica, taka strasznie głośnia. Wszędzie jej pełno, ale nie tam gdzie trzeba. Zdarzyło mi się kilka razy, że sprzedała mi stare mięso (więc radzę wąchać zanim ktoś coś kupi, by się przypadkiem nie otruć). (usunięte przez administratora)

Strasznie głośna ????????????
@Zniesmaczona

Droga zniesmaczona klientko.... Zdarzyło się Pani kupić kilka razy jak to Pani twierdzi stare mięso hmm niestety jest to nie możliwe gdyż każdego dnia mięso przychodzi świeże a mięso z dnia poprzedniego jest zwracane na firmę to po pierwsze .... Po drugie jeśli Pani twierdzi że było to kilka razy dlaczego nigdy Pani go nie przyniosła aby zwrócić skoro coś z tym mięsem było nie tak .... Przecież ma Pani do tego prawo .... Ale ja wiem dlaczego Pani nie przyniosła ani razu ponieważ taka sytuacja nie miała miejsca .... Dokładnie wiem kto napisał ten komentarz .... szkoda że zabrakło odwagi aby podpisać się z imienia i nazwiska .Pozdrawiam serdecznie

Michał Torzycki
@Zniesmaczona

Nie zgadzam się z wpisem że panie z Mikołowa są nie uprzejme .... Tylko na tym stoisku od lat robię zakupy właśnie dla tego że są tam super Panie ekspedientki zawsze uśmiechnięte zawsze doradza pomogą .Od niedawna widzę tam nowa Panią która również obsługuje z uśmiechem ... Nigdy też nie kupiłem tam niczego starego a tym bardziej mięsa ....

Zadowolona klientka
@Zniesmaczona

Droga Pani "Zniesmaczona" nie zgadzam się z tą opinią. Panie pracujące na stoisku Marian Mikołów, są bardzo miłe i uprzejme. Obsługa na najwyższym poziomie. Mięso i wędliny zawsze świeże. Moim zdaniem insynuacja że można się otruć jest bezpodstawna! Skoro wysuwa Pani takie oskarżenia to niech Pani ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem... Pozdrawiam

Ewa Z Miko
@Zniesmaczona

Zniesmaczona ja robię na tym stoisku co drugi dzień zakupy i ani razu nie zdarzyło mi się nic starego????Moja siostra robi nieraz wielkie zakupy i zabiera za granicę i ani razu nie narzekała wręcz zachwalała????a kobiety są bardzo uprzejme,aż się chce tam wracać,pozdrawiam serdeczniwle

Klient
@Zniesmaczona

Najlepsze stoisko Markam w okolicy ....Zawsze świeża dostawa dobre wyroby a obsługa super

Aga
@Ewa Z Miko

Też robię tam dziennie zakupy i nie mogę powiedzieć złego słowa o tym stoisku dziewczyny super a asortyment świeży

Stały klient
@Zniesmaczona

Wszystko ok mogę polecić ten sklep wędliny spoko mięso dobre a najlepszy karczek w przyprawach .Pracują tam w końcu naprawdę fajne dziewczyny bo kiedyś to była tragedia z personelem ale od dłuższego czasu miło i przyjemnie pozdro.

Wioleta
@Zniesmaczona

Stoiska w Mikołowie mogę polecić a co do obsługi to w każdym sklepie powinna być taka obsługa ... Pani głośna fakt zwariowana i dlatego lubię tam kupować dziewczyny bardzo pozytywne szczere nie wciskają byle czego ...

były klient
@Zniesmaczona

Także nie polecam markam Mikołów Tesco... 2 raz się przyjechałam i więcej tam nie wrócę, Pani głośna niemiła, opryskliwa, sprzedała mi wędline drobiowa śmierdząca śliska...zaznaczę że kupowałam z myślą o dzieciach! wcześniej pokrojoną każdy wie że czasy kolejek minęły więc po co kroić na zapas?

Stała klientka
@były klient

Bzdury!!!! chodzę tam 3 razy w tygodniu po zakupy dla całej rodziny Zawsze towar jest świeży, kupuje mięso i wędliny a "Pani głośna " - przychodzi mi na myśl jedynie Pani z tatuażem która jest zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna u tej kobiety aż chce się kupować !!!! Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić ten sklep, a tak na marginesie to czytając wszystkie niemiłe i nieprawdziwe komentarze tyczące się tej Pani można stwierdzić że są kłamstwem i mam wrażenie że pisze to osoba by prywatnie dokuczyć tej Pani a to bardzo prymitywne.

Ooooo
@Strasznie głośna ????????????

Z tego co wiem to mięso nie jest zwracane każdego dnia tylko co drugi dzień... Ktoś tu się mija z prawdą ???????????? po drugie mi też zdarzyło się kupić nieświeże produkty tej firmy i to w naszym jednym sklepie ????????????

pracownica
@Strasznie głośna ????????????

A tu to aż się nie zgadzam pracowałam na stoisku waszym i mięso z dnia wcześniejszego nigdy nie było zwracane dopiero po 3-4 dniach gdy już zaczynało śmierdzieć

Obecna pracownica
@pracownica

No cóż nie wiem na jakim sklepie pracowałaś ale ja wiem jakie zasady panuja na moim stoisku ... Zapraszam nie mam nic do ukrycia a mięso zawsze jest zwracane następnego dnia nigdy nie po 3lub4 jak to twierdzisz ... Nie mogę wypowiadać się o innych sklepach ale wiem co i kiedy jest zwracane na moim ... Więc proszę nie wrzucać wszystkich sklepów do jednego worka .... I nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń . Pozdrawiam

@pracownica

To widać jaką Pani była pracownicą, skoro trzymała na stoisku śmierdzące mięso

Była pracownica
@pracownica

Dokładnie ! Też miałam "nieprzyjemność" pracować w Tychach na stoisku - i wiem jak kazali mi truć ludzi tymi "wyrobami" ... Do dziś mi niedobrze jak wspominam pracę w tym (usunięte przez administratora) !

Czy poziom wynagrodzeń w PPHU Markam uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 15 września.

Nnn 2200

Witam. Nic się nie zmieniło. Tylko najniższa krajowa plus premia zmniejszona z 3% na 2% od utargu miesięcznego. Premie dostaniesz jak oczywiście inwentaryzacja wyjdzie na plus bo minusy odejmują. Także zarobki słabe i brak innych dodatków.

Bezstronny
@Nnn 2200

Po pierwsze 3% i 3.5%. A po drugie, jeżeli personel nie potrafi gospodarować towarem lub ma poprostu w swoich szeregach złodzieja, to czy pracodawca ma pokrywać straty z własnej kieszeni??? Żenujące podejście do pracy i powierzonych obowiązków.

Nnn 2200
@Bezstronny

A jak jest na plusie to czemu nie dodaje się do premii?

*****
@Bezstronny

Powiem tak premię ten pracodawca daje po prostu śmieszne o ile w ogóle rzuci jakieś ochłapy- to po pierwsze, po drugie z tego co się orientuję na straty jakiś procent może iść ale Markam jest w tej kwestii po prostu żenujący ta ilość którą można odpisać bez żadnego problemu nie nadaje się nawet na sznurki w tych ich wyrobach. Po trzecie ile razy było tak że już prosto z firmy było przywiezione mięso czy też wędliny. Więc sorry ale nie brońcie tych złodziei

@*****

No tak u sąsiada trawnik zawsze bardziej bardziej zielony...skoro tak wam źle to czemu nie poszukacie innej pracy .Jestem pracownikiem tej firmy od 6 lat i jak wszędzie są wzloty i upadki .... inwentaryzacja zawsze wychodzi nam dobrze co za tym idzie i premia jest spora ale jesli ktos okrada firmę i ma wszystko gdzieś to potem ma zale i pretensje ...To od nas zależy jaka premie dostaniemy więc zamiast pisać głupoty weźcie się za pracę .co do tego że wędliny lub mięso przychodzi z firmy i jest z nim coś nie tak .. od tego są zwroty które firma zawsze uznaje ... Dla osób które chce pracować i są uczciwe ta firma jest dobrym pracodawca a krętacze i (usunięte przez administratora) zawsze będą pisać głupie komentarze

Kostek
@Nnn 2200

Bo dyro i właściciel muszą mieć na drobne rozrywki. Banda wyzyskiwać życie!!!

***** #$#&@#

Bo wiem jak tam było... I nie to że trawnik jest zawsze bardziej zielony u sąsiada tylko firma to są krętacze i chytrusy, byleby sprzedać. Nie ważne że stare czy śmierdzące

a o pracy w biurze ktoś się wypowie? pytam, bo widziałam dawniejsze ogłoszenie i ciekawa jestem jak w praktyce to wygląda. na tamten rok stawka była od najniższej w górę, wiadomo na jakiej potencjalnej kwocie teraz się kończy? doceniają kilkuletnie doświadczenie? i czego jeszcze w razie czego wymagają?

klient

CHRZANÓW; UL. SZPITALNA 15: STOISKO FIRMOWE W NETTO Na chwile było dobrze lecz niestety się popsuło .Znów sprzedawczyni decyduje ile klient może zakupić produktów w jakiej ilości !!!!!! jeszcze teraz w dobie inflacji. To jest jakaś kpina chamstwo itp. Klient to wróg. Pogratulować takich pracowników -jaki pan taki kram.

Gggg

Oj widzę że firmę markam prawda w oczy kole bo co rusz usuwają niewygodne dla nich opinie..... Nieładnie, bardzo nieładnie

Cóż powiedzieć kiedyś bardzo smakowały mi wyroby tejże firmy i gdy otwarli stoisko w Oświęcimiu byłam szczęśliwa ale czar szybko prysł ,tragiczna obsługa,stare wędliny nawet przeterminowane kupiłam I jak poszłam zwrócić to nawet przepraszam nie usłyszałam,pyszna kiedyś kiełbasa drobiowa mrożona wodnista bez smaku ale za to z zapachem starych skarpet,Zdarzyła się też parokrotnie pyskówka do mnie że czego ja wymagam gdy poprosiłam by pokrojono mi 30 dkg wędliny z innego kawałka bo ten ważył 20dkg to pani pyskujac powiedziała żebym wzięła 20 dkg Straszne Straszne

Klient

Witam sklep Szopienice (usunięte przez administratora) czuć od niej alkohol czy ona jest alkoholiczka ?ile można pić notorycznie sie to powtarza

Klientka
@Klient

Też to zauważyłam sklep schodzi (usunięte przez administratora) obsługa fatalna kierowniczka też nadaje się do wymiany "dzieci " bawią się w sklep haha kombinują I coś im nie wychodzi NIE POLECAM !!!!!

XXI

Bo dyrektorowi wstyd że ma kierowniczki alkoholiczki niech sie bardziej przyjrzy kogo na sklepie trzyma połowa pracownic powinna być zwolniona dyscyplinarnie Nie odpowiedni ludzie na stanowiskach swoich siedzą sama jestem klientka tego sklepu i powiem że to jest jakiś cyrk co tam sie dzieje

Aleksandra, klientka
@Klient

Drogi Kliencie, chyba nigdy nie robiłeś osobiście zakupów w naszym szopienickim sklepie. Ja mieszkam w Szopenicach od kilkunastu lat i robię w tym sklepie zakupy kilka razy w tygodniu. Nigdy! Powtarzam, nigdy nie zdarzyło się, żeby któraś z ekspedientek była pod wpływem alkoholu. Twój wpis jest atakiem personalnym i powinieneś się tego wstydzić. Żal czytać takie brednie i kłamstwa. Teraz każdy może wypisywać byle oszczerstwa. Jak masz coś do jednej czy drugiej osoby to załatw to bezpośrednio z nią a nie wypisuj tu bzdur i kłamstw nie mających nic wspólnego z prawdą! Proszę kierownictwo, aby nigdy nie zmieniało obsługi tego sklepu, bo jest tak dobra i sympatyczna, że byłaby wielka szkoda! Zadowolona klientka.

Martyna

Dzień dobry. Chciałam się podzielić pozytywną opinią na temat sklepu w Nowym Sączu na ulicy Lwowskiej. Jestem mile zaskoczona zmianami które tam zaszły w ostatnim czasie. Nowe Panie uprzejme i życzliwe. Tak wyłożonej lady różnymi produktami na pewno nie było przy "starej" obsłudze. Nie wiedziałam, że ta firma ma tyle produktów i rodzajów mięsa. Zaskoczenie na wielki plus. W końcu wiadomo co ile kosztuje ( są cenówki w ladzie ). Nie tak jak wcześniej trzeba było się pytać o wszystko co ile kosztuje. Mam nadzieję, że sklep będzie dalej tak prowadzony. Wreszcie ktoś zajął się porządnie tym sklepem. Oby tak dalej.

;);););)
@Martyna

Powiem tak: przy "starej" obsłudze jak to pani nazwała też bylo wiadome co i ile kosztuje to już niech pani nie przesadza... Poza tym przecież też sklep był zatowarowany i mam wrażenie że poprzedni sprzedawcy nie brali towaru, który im nie schodzi, żeby nie wciskać ludziom starego mięsa czy wędlin... A teraz to jest kwestia sporna.... Co do obsługi to też mogłabym się kłócić ;););) poprzednia załoga zawsze zagadała czy pożartował do klienta a teraz to jest jakiś dramat, panie obsługujące klientów naburmuszone i niemiłe.... Dla mnie zmiana na bardzo duży MINUS i więcej zakupów tam nie zrobię

@;);););)

Drogi kliencie, bo nawet nie wiem kim pan/pani jest. Nie wiem jak pan/pani chodzi na zakupy, ale w każdym sklepie powinny być cenówki, gdyż klient ma prawo widzieć co ile kosztuje, a nie pytać o każdą rzecz za każdym razem. To jest sklep mięsny i ceny mogą zmieniać się z dnia na dzień. Zatowarowany ? Nie wiem co ma pan/pani dokładnie na myśli. W ladzie 3 rodzaje kiełbas i może z 4 rodzaje szynek, a teraz lada wypełniona po brzegi ŚWIEŻYMI PRODUKTAMI. Czyli pan/pani uważa, że gdy jest pełna lada to może być stary towar? Nigdy nie spotkałam się z takim stwierdzeniem. Nie wiem jak pan/pani, ale ja chodzę na zakupy, a nie poplotkować. Jak tamta obsługa była taka super według pana/pani to proszę się umówić z nimi na kawę. Nikt panu/pani nie broni. Dla mnie panie, które teraz obsługują ZAWSZE są miłe. Nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Niech pan/pani zada sobie teraz pytanie. Czemu już tam nie pracują skoro byli tacy "wspaniali" ? Pozdrawiam pana/panią :)

;);););)
@Martyna

Ja powiem tak mam takie głupie wrażenie że to piszę albo któraś z pań obsługujących obecnie albo ktoś z centrali firmy;D;D bo strasznie bronicie tych osób to po pierwsze po drugie tak zdarzyło mi się kupić w ostatnim czasie kiełbasę w paczce gdzie termin się kończył co zobaczyłam niestety dopiero w domu a potem wyjeżdżaliśmy z rodziną i niestety nie miałam możliwości zareklamowania towaru i to było dosłownie w zeszłym tygodniu więc nie wiem czy sprzedawcy są tacy "wspaniali" jak ich chwalicie (widać jak sprawdzają daty na opakowaniach).... Po trzecie ja mam się z kim na kawę umawiac, więc proszę tu durnot nie sugerować, a po czwarte może znaleźli coś lepszego niż ta firma, która chyba nie potrafi zadbać o swój wizerunek;););) pozdrawiam

@;);););)

Ja bronię? Piszę tylko pozytywną opinię. To pani jakoś "dziwnie" stoi za dawną obsługą, chociaż widać zmiany jakie tam zaszły. Jeśli dawna załoga znalazła nową pracę, to życzę im jak najlepiej. A pani życzę zdrowego patrzenia na świat. Pozdrawiam

.....
@Martyna

Hmmm dziwne skoro są tacy "wspaniali" to czemu chodzą i napastują ludzi na ulicach oferując "degustacje" uważam, że skoro potencjalny klient nie chce degustować to nie powinno się namawiać... I dotyczy to nie tylko sklepu w Sączu...

@.....

Ale się uśmiałam, jak napastują to trzeba zawiadomić odpowiednie służby, a nie głupoty na forum wypisywać.

.....
@ja

A skąd pan/pani wie że takie zawiadomienie nie poszło do odpowiednich służb?

@.....

Już chyba wiem , kto te bzdury wypisuje, serce boli, co?

Sądeczanka
@ja

Hmmm skoro ten sklep jest taki wspaniały to czemu jako jedyna masarnia w Sączu mieli otwarte w niedzielę handlowa? Jakoś szubryt Leśniak czy laskopol potrafili uszanować swoich pracowników w niedzielę tuż przed świętami i nie kazać przychodzić im do pracy. I to chyba nie po raz pierwszy. Oznacza to dwie kwestie jeśli chodzi o firmę Markam: po pierwsze że chyba raczej nie mają zbytu na te swoje "wspaniale" produkty (a przecież ich produkty są sprzedawane w sieciach typu Leclerc czy Lewiatan...)a po drugie nie mogą się nachapać ;););) a i dobrze że ktoś w końcu pomyślał aby zgłosić to tam gdzie trzeba... Brawa dla tej osoby/tych osób.

Nie Twój interes
@Martyna

Najgorszy sklep jaki może istnieć tak jak wszystkie sklepy firmy Markami obsługa porażka nie lepsza kadra zarządzająca moja zona dla nich pracowała i to był najgorszy okres w jej życiu. Obiecywali pieniądze za szkolenie które nigdy nie doszły . Jesteście złodziejami i oszustami a co do waszych wędlin mięsa na cię nie swierze wejście się za siebie tylko na takie byldo jak wy sanepid nasłać

,,,,,
@Martyna

Skoro panie są takie "wspaniałe" to czemu cały asortyment jest po prostu stary. Co rusz mają jakieś "promocje", ale widać że produkty promocyjne nie są pierwszej świeżości. Ewidentnie ten sklep zszedł (usunięte przez administratora) odkąd zaczęły się w nim przetasowania związane z pracownikami. I mam nadzieję że w końcu ktoś zgłosi do odpowiednich służb to co się tam wyprawia jeśli chodzi o świeżość produktów

Liliunnn
@,,,,,

Widac ze nie zna Pan/Pani tego sklepu. Z tego co zauważyłam robiąc zakupy to co tydzień mają co innego na promocji i na cały miesiąc co innego. Ja nie wiem czy pani wie ile naprawdę mogą wędliny siedzieć ale raczej nie cały miesiąc tak jak są na promocji ten czas. Mi się nigdy nie zdarzyło kupić z krótka Data. Tak samo jak z tygodniowymi zawsze jest data panie pokazuja jak ktoś chce zobaczyć lub mówią do kiedy są więc w czym problem? Wszystko jest swieze zawsze. Tym bardziej wierzę zawsze tym paniom ze maja swiezutkie dlatego ze jak chodzę do pracy wcześnie rano to widzę dostawę. Więc nie rozumiem takiego kłamstwa jakie ktoś wypisuje na ten sklep.

Marianna

Czy Babka która pracowała dziś ok 15.30 na Waszym stoisku w Mikołowie pracuje tam za karę. Bardzo niesympatyczna kobieta jako klient mogę chyba prosić o kawałek mięsa który mi się podoba niestety dla tej kobiety to wielki problem. Udaje obrażona odburkuje naprawdę nie miła sytuacja i to niestety nie 1raz a bardzo lubię te Wasze stoisko ale po takiej obsłudze odechciewa się zakupów....

Dyrektor
@Marianna

To jest forum do oceny pracodawcy, więc idź biadolić gdzie indziej...Nikogo nie obchodzą twoje żale i pretenscje

????

Ja mam tylko jedno pytanie do firmy Markam, a mianowicie co wyście zrobili z pracownikami w sklepie w Nowym Sączu, którzy pracowali tam jeszcze w zeszłym roku? To byli tacy fajni sprzedawcy a teraz co? Te osoby które tam pracują obecnie robią to chyba za kare.... Ja jestem w Nowym Sączu raz na jakiś czas i poprzednia ekipa zawsze doradziła coś dobrego co nadawało się do zjedzenia, a teraz to jest porażka. Przyjechałam do Nowego Sącza na kilka dni i chciałam kupić Wasze produkty, ale niestety bardzo się rozczarowałam .... Krupnioki były nieświeże, i to samo z szynką spod szczebla. Jednym słowem PORAŻKA. Robiłam zakupy w tym sklepie po raz ostatni i już nikomu go nie polecę a wręcz przeciwnie będę stanowczo odradzać zakupy żeby się nie zatruć. NIE POZDRAWIAM

Danuta

Jakiś czas temu odkryłam stoisko z wyrobami Markam-Kasinka Mała w Sosnowcu przy ul. Warneńczyka. Jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe, usmiechnięte. Wyroby bardzo mi smakują, próbuję po kolei. Oby takie pozostały. Życzę utrzymania formy.

basia

w sobotę robiłam zakupy w Krakowie na Wybickiego-bardzo miła młoda pani,doradzała,zachęcała-sprzedawca jak się patrzy,kupiłam więcej niż zamierzałam ale nie żałuję i polecam to stoisko.

Czym PPHU Markam zachęcają? Jakie mają dodatki?

Miki

Z daleka od firmy Markam wymagania za psie pieniądze jest manko nie ma premii a dodatek funkcyjny za kierownika sklepu to fikcja

Stała klientka

Napiszę krótko bo nie ma sensu się rozpisywać. Robię zakupy na państwa stoisku w Pszczynie już od dłuższego czasu, ale to co wyprawia się tam w ostatnim czasie to jakieś nieporozumienie. Pani "szefowa" stoiska jest opryskliwa i lekceważy klienta. Osoba która opiekuje się tym stoiskiem też nie raguje na skargi. Dla mnie porażka, a w szczególności w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam.

wieslaw sosnowiec

Od ponad miesiąca robię zakupy w sklepie przy ul Hallera w Sosnowcu z radością stwierdzam że obsługa w sklepie jest ciągle na wysokim poziomie życzliwa i miła dziewczyny tak trzymać

Ktosiek

Witam w sosnowcy na warnenczyka sa dwie pracownice pierwsza z nich taka ruda mila sympatyczna dordzi i podpowie a droga z nich taka stara wiecznie nie zadowolona baba robi wszystko od niechcenia na miejscu pracodawcy zwolnil tym taka odprazu ????

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam