Zakład Produkcyjno - Wdrożeniowy Janusz Urzoń

Pszczyna

Opinie o Zakład Produkcyjno - Wdrożeniowy Janusz Urzoń

Kacper

Kolega chyba firmy pomylił albo jest bardzo zazdrosny, "bez braku pracy nie ma kołaczy" wypłaty nie dostaje się za podbicie karty i wyjście;-)Powiem tylko jedno, pracuję tam od lat i nie mogę narzekać. Nie zdarzyła się sytuacja aby pensja nie przyszła w terminie. Nie rozumiem tego narzekania i obrażania właścicieli. Ciekawi mnie to czy miałby Pan odwagę powiedzieć im to w twarz.

Marek

Płacą od czasu do czasu jak skombinują kasę, według własnego uznania

Cezar

Dno. Typowa firma kogucik prymitywnym grubasem właścicielem, jego kochanicą i kupą długów plus niezapłaconych rachunków

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno - Wdrożeniowy Janusz Urzoń - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno - Wdrożeniowy Janusz Urzoń