"MALTEX" - Zdzisław Malczyszyn P.P.H.U.

Boguszów-Gorce

Opinie o "MALTEX" - Zdzisław Malczyszyn P.P.H.U.

Frezer

Terrorysta jaki mało nie polecam nawet największym desperatom

kra

rodzinka kryminalistów, wszyscy pracownicy pracują na czarno, PIP Wałbrzych przekupiony, lepiej oddać ich do sadu poza rejonami Wałbrzycha!

Opinie

Opinie pracodawca notorycznie usuwa!! firma powinna zając się prokuratura i PIP ale z Wrocławia, bo z W-cha jest już przekupiona. Jak każdy prywaciarz ludzi traktuje jak śmieci, w życiu nic taki człowiek nie jest warty, oprócz tego, ze ma kredyty, to nic z wartości ludzkich...

Zostaw opinię o "MALTEX" - Zdzisław Malczyszyn P.P.H.U. - Boguszów-Gorce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MALTEX" - Zdzisław Malczyszyn P.P.H.U.