Opinie o PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW w Śliwin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW w Śliwin

Aneta Nowy wpis

Po zmianie personelu jest tragedia.. Pani obsługująca bardzo nie miła. Jak by za karę tam. Pracowała... Jedzenie nie doprawione. Frytki smażone na jakimś oleju po rybie.. Nie polecam...jeszcze raz nie polecam.. Załoga do wymiany na poprzednia..

Kinga Nowy wpis

Pizzeria działa na dowóz ?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Kris Nowy wpis

Witam,chciałbym przestrzec ludzi przed tym ochydnym miejscem które nie ma nic wspólnego z włoską pizzeria. Brałem udział w rekrutacji przejechałem sporo kilometrów by dopiero na miejscu się dowiedzieć że poszukiwany przez Pana pizzerman jest zobowiązany robić wszystko co "szef mu każe" w tym pizzę i kebaby za 14 zł netto.. Po wejściu na kuchnię mało się nie wywróciłem od tłustej podłogi stanowiska prawie nie sprzątnięte po poprzednim dniu.. W lodowkach również nic nie poprzykrywane wszystko schnie.. Kiedy na spokojnie chciałem to nieporozumienie wyjaśnić z wlascicielem że nie wspomniał nic o dziale z kebabem.. To poprostu pokazał swoje (usunięte przez administratora) i kazał mi (usunięte przez administratora) i jeszcze mi ubnizal gdy się przebierałem spowrotem. Stanowczo w moim 8 letnim doswiadczeniu ta przygoda była moja najgorsza.. Na dodatek zostawił mnie gdzieś 10 km od rewala na wiosce i musiałem sobie radzić sam.. Stanowczo przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora) pracodawca!

Jolanta

Nic dodać nic ująć. Ilekroć jestem W Rewalu zawsze zaliczam z przyjaciółką pizzerię. Obsługa przesympatyczna, wszystko smaczne i podane przyjemne . Jadamy tam od góra 4 lat i nigdy nie mogłyśmy powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam załogę oraz właściciela serdecznie i do szybkiego zobaczenia.

Sławomir Nowy wpis
@Jolanta

Fajnie, że jesteś zadowolona z jedzenia w tej pizzerii, a Twoja opinia na pewno przysporzy im klientów. Czy w tej restauracji podają tylko pizze, czy także inne dania kuchni włoskiej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Franek

Jak dobrze jest to i nie ma motywacji żeby tu zaglądać! Polecam

Dominika

@Magda Czyżby konkurencja zainspirowała do napisania tych bzdetów?

Magda

Nie polecam. jakość produktów fatalna. jedzenie niesmaczne. obsługa niemiła.

Bob budowniczy

Za każdym razem dają ile chcą sosów mięsa i to nieraz jest kebab ok nieraz jak dla dziecka

Ja31

Jedzenie i wlasciciel pozostawiaja wiele do zyczenia,nie polecam a wrecz bardzo odradzam

Kazik

Na zamówienie czekałam całe 3 godziny, co lepsze było one niezgodne. Zamówienie zostało policzone normalnie, natomiast przyszło ono w połowie. Jedzenie było zimne i nieświeże. Nie polecam tego miejsca.

opinia na temat jedzenia w sliwinie

Jadlam w Pizzerji rok temu kebaba salata w nim i kapusta byly poczarniale ze starosci a wlasciciel jak mu to pokazalam nie zareagowal od tamtej pory omijam to miejce z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW - Śliwin

PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW