PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW

Śliwin

Opinie o PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW

Ja31

Jedzenie i wlasciciel pozostawiaja wiele do zyczenia,nie polecam a wrecz bardzo odradzam

Kazik

Na zamówienie czekałam całe 3 godziny, co lepsze było one niezgodne. Zamówienie zostało policzone normalnie, natomiast przyszło ono w połowie. Jedzenie było zimne i nieświeże. Nie polecam tego miejsca.

opinia na temat jedzenia w sliwinie

Jadlam w Pizzerji rok temu kebaba salata w nim i kapusta byly poczarniale ze starosci a wlasciciel jak mu to pokazalam nie zareagowal od tamtej pory omijam to miejce z daleka

Zostaw opinię o PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW - Śliwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIZZERIA RÓŻA WIATRÓW