Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.

Opinie o Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.

amenka

co do zarobków to powiem tyle że płaca i nie oszukują, terminowo jest. ale poza tym, dziwne że taka wielka agencja ma tutaj brak burzliwej dyskusji

beszczelna rozmowa

Praca na umowę zlecenie , minimalne zarobki . Nie korzystajcie z usług agencji bo szukają desperatów za pół darmo . Beszczelna rozmowa rekrutacyjna ...nie polecam. Czyli norma jak w większości agencji pośrednictwa !

Solidna profesjonalna firma

Zostaw opinię o Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja pracy tymczasowej „Work Service” Sp. z o.o.