Opinie o Auchan

Dax

Widzę, że macie tutaj mase programów stażowych, bardzo fajnie to wygląda

dzana - 2011-03-17 10:03:39 pozbywają się starych dobrych pracowników,przyjmują młodych ,związane to jest z zarobkami ,teraz nawet przyjmują z grupą inwalidzką,po prostu porażka wiesz (usuniete przez moderatora), że twoja wypowiedź dyskryminuje osoby niepełnosprawne!!!!!!!!!!! ciesz się, że ni potrzebujesz w żaden sposób pomocy bo jakby tak było to w życiu byś tego nie napisał!!!!!!!!! Ja jestem osobą zdrową ale mimo wszystko rozumiem, że osoby niepełnosprawne też mają uczucia i chcą być traktowane jak zdroweco wiąże się również z pracą... wyobraź sobie(usuniete przez moderatora), że takie osoby też muszą jeść jak TY, też muszą opłacać rachunki jak TY!! a skąd mają brać na to pieniądze?? podaj swoj adres a napewno bedziesz miał wielu chętnych których nie bedziesz musiał ogłdać w sklepach!!!!!! (usuniete przez moderatora)

dzana

Słowa kojarzące się z Auchan (np:praca dorywcza): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..brak. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..mili. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? ciężko to okreslić - praca weekendowa Najbardziej podobało mi się w Auchan: Najbardziej nie podobało mi się w Auchan:

Zostaw opinię o Auchan - Krasne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan