Labor

Wrocław

Opinie o Labor

FXtrader

ja powiem więcej...to co oni robią jest nielegalne, działaja podobnie jak SKyfx jak fxonus itd...psują rynek forex....niby nie doradzają czy rekomendują TYLKO informują ale tak naprawdę człowiek pod impulsem podejmuje działania więc nie jest to czyste...opiekunowie???śmieszne klient wpłaca i po 3 miesiącach max nie ma kasy...prowizje z kosmosu więc muszą się brać z pewnego źródła....jakiego? straty klienta...żaden to nie broker ECN tylko zwykły MM...najgorsze jest namawianie ludzi na inwestowanie kiedy CI ludzie kompletnie nie wiedzą jak...

MIKI

NIE POLECAM ! JEDNA WIELKA BAJKA ! NIE ROZUMIEM JAK TAK MOZNA . POSZŁAM NA ROZMOWĘ GDZIE BYŁAM MAGLOWANA OKOŁO 40 MINUT Z KAZDEJ MOLIWEJ STONY . POSZŁAM NA SZKOLENIE I OKAZAŁO SIĘ ZE ZAMIAST UMOWY O PRACĘ NA OKRES POBNY DOSTAJE UMOWE ZLECENIE , NIE DOSTAJE TELEFONU SŁUZBOWEGO TYLKO SIEDZE I DZWONIE ! JEST TO ZWYKŁE C.C NIE POLECAM ! A PANIĄ ZUZIĘ FRUZIĘ POZDRAWIAM Z KTÓRĄ MIAŁAM ROZMOWĘ , WREDNA PATRZACA NA CZŁOWIEKA Z GÓRY !

Zostaw opinię o Labor - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labor