MediaExpert

Chełm

Opinie o MediaExpert

Klink

Anonin, na pewno praca nie jest na tyle pewna, zeby tam siedzieć kilka lat. Z tego co wiem niektorzy nawet umowy o prace nie maja.

vik

ktoś - 2012-01-06 11:37:05 To już kompletne dno - nikomu nie zależy na opinii bankruta.Nie zależy komu?Pracodawcy czy pracownikom?Co masz na myśli?

ktoś

To już kompletne dno - nikomu nie zależy na opinii bankruta.

nickt

Niestety czasy się zmieniły, ludzie też...

bazyl

nic nie jest takie jak na początku.zarobki spadły,ludzie też nie są tacy sami.nawet Gość który kiedyś miał szacun i poważanie i wydawało się,że to ktoś z charakterem.czas na lepszą firmę.

kreator

fajna praca, można nieźle zarobić.nigdzie nie ma takich luzów.kiero spoko, da się manipulować.

Zostaw opinię o MediaExpert - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert