unibał

Bielsko-Biała

Opinie o unibał

łódź

No wiesz @marci, korzystanie z usług firmy, która działa na rynku tyle lat, to żadne ryzyko. Jakoś jednak się na tym rynku utrzymali. Zastanawiam się jak to od drugiej strony wygląda, czy stabilność dotyczy także spojrzenia pracowników na sprawę pracy tutaj

marcin

bardzo pożądna firma.jedna z najlepszych w polsce

Słowa kojarzące się z unibał (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w unibał: Najbardziej nie podobało mi się w unibał:

Zostaw opinię o unibał - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unibał