Doradca fachowy

Media markt

Doradca fachowy

Opinie o Doradca fachowy

Iwona

Czy macie jakieś informacje o pracy na stanowisku Doradca fachowy w firmie Media markt? Jak kształtują się zarobki? Czy można liczyć na zniżki pracownicze? Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również odnajdą się w pracy w tym miejscu? Każda wasza opinia będzie bardzo pomocna.

Posiadacie jakieś informacje związane z Doradca fachowy? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

sxop

balo, a ktoś się orientował jak przebiega sam proces rekrutacji do nich?

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Doradca fachowy? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

ciekawe czy cos sie zmianilo in +/- po roku ?

pamiętliwy

jakiś socjal jest: 2x do roku bony (śmieszna wartość 250 i do wykorzystania w grupie METRO), co jakiś czas dają 2 bilety do kina, opieka zdrowotna fundowana, ale atmosfera do niczego - groźby zwolnień, kierownicy panoszą się po hali i przeklinają na głos.

Zostaw opinię o Doradca fachowy - Media markt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradca fachowy