Marketing & Promotion

Poznań

Opinie o Marketing & Promotion

fghjk

@ mila - not o fdaktycznie z tego co mówisz, nie wygląda to za ciekawie jak mam być zupełnie szczera. Ale troche nie rozumeim co w sumei mają buty do waszej pracy? BVo wydaje mis ie ze w swojej opowieści nei ma kokretnie do tego nawiązania tak sadze

mila

Ja miałam pieniądze wypłacone terminowo i w sumie na tym kończą się pozytywy. Na evencie dostałam "zewnętrzną szefową", której miałam podlegać i ze wszystkimi problemami się zgłaszać do niej. Poszłyśmy z koleżanką trzeciego dnia, że już nie możemy wytrzymać w tych eleganckich butach, a ona wyraziła zgodę żeby chodzić w zwykłych. Po zakończeniu zlecenia, już w biurze jakaś baba z Marketing & Promotion zrobiła nam scenę, że co ona teraz powie klientowi i musi nam obciąć nasze marne pensje. Co ciekawe szefowa z eventu była bardzo zadowolona i zależało jej, żebym wróciła. Oczywiście obiecanych dodatków za namówionych klientów (aż +2zł/os!) też nie zobaczyłam. Aha, koleżance nie zapłacono.

ii

Często wypłacanie pieniędzy po terminie , przedłużanie w czasie mowiono ze pienadze poszly a tak naprawde ich nie bylo na koncie . Nie polecam pracy w tej firmie w szczegolności w charakterze hostessy

gosc

zgadzam sie! czekam za kasa niewiadomo juz ile szefowa nic nie robi! zglosmy to gdzies

mala

[usunięte przez moderatora] nie placa pieniedzy klamia nie odpowiadaja na telefony i emaile

Zostaw opinię o Marketing & Promotion - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marketing & Promotion