Agencja reklamy i promocji NH+ Michał Milcz

Opinie o Agencja reklamy i promocji NH+ Michał Milcz

Paulina

Zauważyłam, że kilka osób w ubiegłych latach wspominała o tym, że Agencja reklamy i promocji NH+ Michał Milcz nie wypłaciła im wynagrodzenia. A jak firma przedstawia się na tę chwilę? Czy coś się zmieniło? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

#44

Agencja reklamy i promocji NH+ Michał Milcz nie potrzebuje reklam, klienci przychodzą sami i jest to niezaprzeczalny fakt moi drodzy

zainteresowany

Mam podobny problem, czy istnieje jakaś możliwość kontaktu z Tobą? Pozdrawiam

nie placa.

Mija 7 miesięcy, dalej nie zapłacili. Jak dzwonie, to odrzucaja połączenia.

makawi

Nie polecam. Nie płacą!!!!

fajnie

nie zgadzam się z powyższą opinią. Pracowałam dla ten agencji i muszę przyznać, że pracowało mi się bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o wypłacalność to również wszystko przebiegało bez najmniejszych zastrzeżeń.

ninka

Tak ja pracowałam i do dzis mi nie zaplacono!! odradzam, chyba , że chcecie pracowac za darmo!!!

Kitty

Hej, Czy ktoś pracował dla tej agncji?Jak z wypłacalnoscia i warunkami pracy?

Zostaw opinię o Agencja reklamy i promocji NH+ Michał Milcz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja reklamy i promocji NH+ Michał Milcz