AWIL S.A.

Poznań

Opinie o AWIL S.A.

Słowa kojarzące się z AWIL S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoka . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 netto Najbardziej podobało mi się w AWIL S.A.: zakres klientów Najbardziej nie podobało mi się w AWIL S.A.: trudności wynikające z ogólnej sytuacji pozyskiwania środków unijnych bałagan w instytucjach nadrzędnych do jst

Zostaw opinię o AWIL S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWIL S.A.