Tesco Poslska Sp. zo.o.

Opinie o Tesco Poslska Sp. zo.o.

ja

omijać szerokim łukiem pracodawcę Tesco, kilka lat temu jeszcze bym poleciła to miejsce pracy, ale to co ostatnio wprawia się w Tesco to istna masakra, więcej ludzi się zwalnia niż zatrudnia, liczby mówią same za siebie, nagany, upomnienia, praca pod presją czasu, bardzo nerwowa atmosfera, brak premii, umowy na niepełny etat, brak jakiejkolwiek motywacji, szkoda zdrowia

Wiesz coś na temat szefa firmy Tesco Poslska Sp. zo.o. ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Tesco Poslska Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Poslska Sp. zo.o.