F.H.U. PIEKUŚ Artur Piekuś

Tychy

Opinie o F.H.U. PIEKUŚ Artur Piekuś

Agnieszka

Proszę o opinie na temat pracy w F.H.U. PIEKUŚ Artur Piekuś, a nie na temat poszczególnych osób.

Twardy
@Agnieszka 31.03.2017 13:36

Co konkretnie

ACAB1312

Pikuś j***a, k***a, dajcie spokój z tym debilem szkoda słów na imbecyla tylko patrzeć jak u jakiejś niewłaściwej osoby sobie nagrabi, ogólnie nie polecam, o mały włos i by go zęby stracił,tylko że nie rusza się gówna bo śmierdzi,nie polecam wafla bo to jest komedia,a nie praca,ogólnie wszystko zaczęte nic nie skończone porażka w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Fachowiec

słonko - Czy Tobie sufit na łeb spadł? Co to za komentarz ? A Co inni ludzie , to sobie poszli do pracy w ramach rozrywki? Logiczne, że każdy potrzebuje pracy Rotacja była co chwilę, nowe osoby . Nie warto próbować, byłem, widziałem i stwierdzam, że kiedyś ten koleś doigra się . Taką pseudo firme, to sobie może każdy założyć, zatrudniać na czarno pracowników, unikać wypłacania, to nie jest rekin biznesowy, tylko chytry cham

słonko

2w3, z tego co wiem to wszystko zależy od pracownika.. Jeżeli ktoś bardzo potrzebuje pracy to raczej nie będzie narzekał na to miejsce. Co prawda nie ma zbyt dużej wymienności pracowników, ale zawsze warto spróbować..

Axel Rose

O kasie zapomnijcie,chyba,że twardo powalczycie.Pracowałem tam 3lata temu.Ekipa same żule,prócz swoich 4 ,co opłacał normalnie,by kontrolowali resztę.Zero BHP,skacowany szef,partolił każdą robote,darł się o byle co,do tego jego bezzębny mieszkaniec gór,uznawany jako fachowiec w firmie,jak nie walnął kielicha,nie podjął się pracy.Rozmowę o prace przechodziłem jakbym tapetować miał rakiety w NASA,sto pytań do,a na drugi dzień,szok!4dni porobiłem i papa,cu,że żyję w ogóle,tam były takie warunki jak w ruskiej kopalni dzikiej.Nie polecam,a poszkodowanym polecam odwiedzić Zus,skarbówke,sanepid i Pip

:-)

Witam jestem w szoku co czytam. Nie wiem jakie są warunki wewnątrz na piekarni czy cukierni ale na sklepach spoko tylko może jeden szczegół który nie daje mi spokoju : zbyt małe zainteresowanie ze strony koordynatora.

wewer

Od 10 lat nic się nie zmieliło. Wypłaty jak są to częściowe i trzeba brać tyle ile daje. Sam Piekuś nie pali się do roboty chyba że już musi (woli pić), ale jak już coś robi to i tak potrafi to spaprać. Sam jak dostaniesz pcv z odzysku to nie bardzo bedziesz miał możliwość wykazania się umiejętnościami. Weź swoje narzędzia i odzież. Umowy nie dostaniesz nawet śmieciowej, no chyba że będziesz miał wypadek, a o to u niego nie jest trudno.

Pawelos

Proszę mi oddać pieniądze za prace, zwodzi Pan tylko ludzi... obiecuje gruszki na wierzbie. Człowiek haruje jak wół, a jak przychodzi co do wypłaty, to nie odbiera telefonów, a przy osobistej wizycie zwodzi, i zwodzi. żenada. odradzam tego felernego przedsiębiorce. (usunięte przez administratora)

Axel Rose

(usunięte przez administratora)LUDZIE MIEJCIE OLIWY I NIE PRACUJCIE TAM!!! (usunięte przez administratora)

o Matko szkoda słów

szyderca

hahahaha wszystko po staremu.(usunięte przez administratora)

kark11

jesli ktos ma zamiar robic interesy z tym wałkarzem to sięgnie na sam szczyt głupoty(usunięte przez administratora)

wkurzony maxymalnie

tak racja to niesamowity (usunięte przez administratora) i nigdy jego nie jest wina.Kase musiałem siła odbierac,tyrałem ciężko a ten (usunięte przez administratora)unikał mnie i brał swego (usunięte przez administratora)ulubionego na strone,by mieć swiadka w razie proby obicia mu mordy,bo naprawde z takimi nie ma co konwersowac

NIE POLECAM. Właściciel zachowuje się w sposób niewłąśćiwy na dzisiejsze czasy. Po wysłaniu oferty sporządzonej na podstawie wypożyczonego projektu ngle urywa kontakt i odrzuca wszelkie próby kontaktu zarówno telefoniczne, smsowe jak i mailowe. Doszło do tego że zmuszony jestem odzyskać projekt na wykonanie instalacji drogą sądową. To jakieś nieporozumienie. Ostrzegam przed (usunięte przez administratora)

piekuś spoko euro 2012

koko piekuś spoko zamiast kasy (usunięte przez administratora) w oko. hymn na euro.tragedia ta firma jesli ten cyrk można tak nazwać,a siedziba wspaniała na początku myślałem ze to (usunięte przez administratora)

nie wyplacalny (usunięte przez administratora) tylko chce zeby pracowac i pracowac a o pieniadzach mozna zapomniec

Ja - 2011-06-03 21:34:59 hmm ciekawe jaki bajzel i jakie gg?? zobaczymy za dwa trzy miesiace... Też kiedyś u niego pracowałem, i to co pisze "Ja" to cała prawda. A dla ciebie "naa" teraz jest fajnie, zobaczymy co napiszesz za kilka tygodni.

Ja

hmm ciekawe jaki bajzel i jakie gg?? zobaczymy za dwa trzy miesiace...

naa

Wszystko jest w porządku i dobrze mi się tam pracuje, a ty narobiłeś tam takiego bajzlu że nie dziwię się że siedziałeś tam całe dnie w końcu nic nie mogłeś znaleźć. Straciłeś zdrowie?? w jaki sposób?? pisząc do RMFFM czy siedząc na gg?? A z historii w kompie czy telefonie nie wynika żebyś w ostatnim czasie jakoś intensywnie pracował, więc drodzy PRACODAWCY nie zatrudniajcie tego człowieka no chyba że macie ochotę "pójść z torbami", stracić zdrowie i pieniądze.

ja

chyba sama juz widzisz o co michodzi. Lepiej zrezygnuj puki jeszcze masz zdrowie.

proszę o kontakt

naa

Witam. Mam prośbę czy możesz tak szerzej opisać swoją pracę u Piekusia bo niedawno zaczęłam tam pracę w biurze i jest bardzo chaotycznie, ale jeszcze nie wiem czego się spodziewać. Jeśli mogę prosić to napisz(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F.H.U. PIEKUŚ Artur Piekuś - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. PIEKUŚ Artur Piekuś