Tele- Color

Mława

Opinie o Tele- Color

Mi

Wiesz co, na dzisiejszy dzień jeśli chodzi o Tele- Color to właściwie jest super, atmosfera jest po prostu przyjacielska, bardzo dobra z wielu względów, nawet rodzinna w pewnym stopniu, polecam bardzo

pracownik LG

chorobowe - 2010-09-30 11:23:52 To nie praca tylko [usunięte przez moderatora].. ! Narobisz się za 900zł W bramie powini umieśćić szyld ARBAJT MACHT FRAY

chorobowe

To nie praca tylko [usunięte przez moderatora] ! Narobisz się za 900zł

Dorcia

Popieram wszystkie poprzednie opinie. Praca ciężka lub nie, to zależy gdzie kto trafi. Lecz na pewno trzeba szybko rękoma machać bo linia ucieka. co do tego traktowanie ludzi to popieram. Pracownicy są traktowani jak ktoś na kogo pobiera się dotację z unii. Nie masz tam żadnych praw. co Ci każą to musisz robić. O jakichś pieniądzach można zapomnieć. Najniższa krajowa to standard...

y

Praca w miarę lekka. Jednak nie polecam, nic specjalnego. Na ludzi patrzy sie jak na kogos, kto moze dac zyski a nie jak na czlowieka. Jednak w sympatycznym towarzystwie czas naprawdę mija, jak ktoś napisał. To moje odczucia, ktoś może mieć inne.

Ciężka, ale mijająca w milym towarzystwie praca.

Zostaw opinię o Tele- Color - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele- Color