Apteka Zdrowit 2

Piekary

Opinie o Apteka Zdrowit 2

zenek

Regularnie dostaję premię. Grunt to pracować, a apteka normalnie wynagradza. Bywa ciężko, jak jest wielu klientów. Jak człowiek wpada w rytm to się dobrze pracuje. Podwyżki od czasu do czasu się nawet pojawiają, co w innych aptekach jest rzadkie, szczególnie w punktach osiedlowych. Apteka sieciowa to jednak dobra rzecz na start kariery. Człowiek poznaje funkcjonowanie apteki od absolutnych podstaw. Zależy też na kogo się trafi. Ja akurat mam miłych współpracowników. Zawsze sobie pomagamy :) Ogólnie ok i nie mogę złego słowa powiedzieć :)

Zostaw opinię o Apteka Zdrowit 2 - Piekary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Zdrowit 2